В Україні обговорили пропозиції до національного плану дій з модернізації централізованого теплопостачання

24 July 2020

В Україні обговорили пропозиції до національного плану дій з модернізації централізованого теплопостачання

55 учасників, що представляють державні та місцеві органи влади, національного Регулятора, наукові установи, бізнес, теплопостачальні підприємства та експертне середовище, взяли участь в активній дискусії щодо пропозицій до національного плану дій з модернізації централізованого теплопостачання в Україні. Обговорення відбулося під час третього вебінару проекту KeepWarm, що був організований українським партнером проекту KeepWarm ТОВ КТ-Енергія 23 липня 2020 року.

Кирило Томляк, директор ТОВ КТ-Енергія, представив результати проекту KeepWarm та основні засади, із урахуванням яких розроблявся проект пропозицій до національного плану дій з модернізації централізованого теплопостачання в Україні. Після вступного виступу, Микола Шлапак, консультант ТОВ КТ-Енергія, презентував основні структурні частини та елементи проекту плану дій.

Даний документ має на меті сформувати пропозиції щодо заходів державної політики, які будуть спрямовані на підтримку модернізації систем централізованого теплопостачання та переходу до ефективного централізованого теплопостачання відповідно до європейських стандартів. Чернетка документу була попередньо обговорена із партнерами проекту KeepWarm та іншими зацікавленими сторонами і оновлена відповідно до отриманих коментарів.

Учасники вебінару в цілому схвально оцінили рекомендації, надані у проекті документу, і підняли низку додаткових питань, зокрема, щодо чіткої стратегії розвитку сектору централізованого теплопостачання та лідерства уповноважених органів влади щодо її реалізації, необхідності посилення комунікаційного елементу та залучення споживачів, а також більш суворих вимог до планування розвитку систем централізованого теплопостачання на місцевому рівні.

Організатори вебінару поінформували, що всі коментарі, зроблені під час обговорення, будуть проаналізовані та інкорпоровані у фінальну чернетку документу, та запросили усі зацікавлені сторони надавати додаткові пропозиції у спільному онлайн документі.

Серія вебінарів проекту KeepWarm в Україні буде завершена четвертим вебінаром англійською мовою. Інформація про дату та час вебінару буде повідомлена додатково у Twitter акаунті проекту KeepWarm.

KeepWarm Inspire Event 3 Ukraine by "KT-Energy LLC"